Ulusal Kanal Antalya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapMHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı Yayin_10MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı Canli_10Haberler
Menü
FEDA OLSUN FEDA OLSUN
En son konular
» Antalya Ulusal Güçler Birliği Platformu
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptyPtsi Mart 14, 2011 5:31 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Kutladı Ama…
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptyPtsi Mart 14, 2011 5:29 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» Kadın Hakları ve Bugünki Sorumluluklar Konferansı
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptyPtsi Mart 14, 2011 5:24 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» Runtalya 2011
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptyPtsi Mart 14, 2011 5:22 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» TEMAD Antalya Şubesi
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptySalı Mart 08, 2011 7:41 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» İçi Partisi Antalya
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptySalı Mart 08, 2011 7:20 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» Sosyal Alanda 0,22 Promile
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptySalı Mart 08, 2011 7:19 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» ADD Antalya Şubesi Gençlik Kolları
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptySalı Mart 08, 2011 7:16 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

» Gözün Aydın Türkiye
MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptySalı Mart 08, 2011 7:13 pm tarafından Ulusal Kanal Antalya

MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı

YazarMesaj
Ulusal Kanal Antalya
Admin

MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı Empty
MesajKonu: MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı   MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı EmptyCuma Şub. 18, 2011 3:52 pm

MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı Dsc_0211
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Başkanlığı, bir basın toplantısı düzenleyerek MHP Genel Merkezinin 11.12.2010 tarih ve 2010/03-982 sayılı genelgesi uyarınca il ve ilçe teşkilatlarında görevli bulunan fakat 2011 yılında yapılacak olan 24. dönem milletvekili seçimlerinde aday adayı olmak için görevlerinden istifa eden il ve ilçe teşkilatı mensuplarını tanıttı.

Milletvekili aday adayı olmak için parti görevlerinden istifa eden MHP’lilerin listesi:

Fevzi Yarbaş: MHP Antalya İl Başkan Yardımcısı
İsa Öztürk: MHP Antalya İl Yönetim Kurulu Üyesi
Cengiz Murat Akbulut: MHP Kumluca İlçe Başkanı
Mustafa Aksoy: MHP Kepez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi
Mustafa Ufuk Soy: MHP Kepez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi
Osman Kalay: MHP Konyaaltı İlçe Başkan Yardımcısı
Ahmet Pullu: MHP Manavgat İlçe Yönetim Kurulu Üyesi

Parti görevlerinden istifa edenlerin tanıtılmasının ardından MHP Antalya İl Başkanı Adnan Kaya basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kendisinin istifa etmediğini, milletvekilliği aday adayı olmayacağını belirten Kaya, Antalya’da bir Belediye Meclis üyesinin MHP’den istifa edip AKP’ye geçmesi konusunda da “Bir meclis üyesinin AKP’ye geçmesiyle Milliyetçi Hareket Partisi Antalya’da ne kan kaybeder ne de başarısız olur” dedi. Kaya ayrıca: “bu bir iddiadır, önümüzdeki 24. dönem milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi açık ara birinci çıkacaktır” ifadelerini kullandı.
http://www.ulusalkanalantalya.com

MHP Antalya Seçim Çalışmalarına Başladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  İP Antalya Referandum Çalışmalarına İmza Masasını Ekledi
» Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Başladı
» Gökbük Köyünde Yapılması Planlanan Santrallere Karşı Mücadele Başladı
» Büyükşehir Belediyesi Güneş Enerjili Muhtar Evlerini Teslim Etmeye Başladı
»  Antalya İMO "Unutmadık, Unutturmayacağız!"